Projektowanie stron internetowych

W ostatnich latach rozwój internetu stał się najdynamiczniejszym medium na rynku. Dlatego  w obecnych czasach naprawdę trudno wyobrazić sobie poprawnie działającą firmę, która mogłaby sobie pozwolić na nieobecność w Internecie. Bardzo dużo firm wybiera formę internetu do promocji własnej działalności.  To przez sieć robimy zakupy, uzyskujemy dostęp do informacji, oglądamy filmy, słuchamy muzyki lub po prostu dzielimy się swoimi zainteresowaniami z innymi użytkownikami sieci. Dlatego warto podkreślić, że strona internetowa to najszybszy, najtańszy i najłatwiejszy sposób na komunikację z klientem. Dlatego też proponuję stworzenie strony internetowej opartej na systemie zarządzania treścią CMS który w 100% pozwoli w dowolny sposób edytować treść na stronie zdjęcia aktualności, baner flash i inne elementy które będą zawarte w witrynie.

tworzenie stron internetowych leszno

 

Konto na serwerze GRATIS – 1 rok !!!

Tanie strony internetowe 1. W ofercie stron internetowej daję możliwość korzystania z najlepszych i najszybszych serwerów w Polsce. Podczas zakupu, każdy klient otrzymuje GRATISOWO miejsce na serwerze gdzie będzie przechowywana i zamieszczona jego strona internetowa, oraz domenę .pl , Dodatkowo każdy klient otrzyma profesjonalne konto pocztowe w domenie np. info@twojadomena.pl

Po roku koszt korzystania z serwera jest równy 100 zł brutto.

Projektowanie stron internetowych leszno

 Wygodny i prosty w obsłudze panel CMS

Projektowanie stron internetowych leszno

 

Wygodny i prosty w obsłudze system zarządzania treścią, grafiką. Zaawansowany Panel CMS WordPress jest nowoczesną, semantyczną, osobistą platformą publikacyjną, koncentrującą się na estetyce, zgodności z internetowymi standardami i użyteczności. Teraz bez problemu i w bardzo szybki sposób będziesz mógł zmienić grafikę, tekst cała operacja edycji trwa zaledwie kilkanaście sekund.

Projektowanie stron internetowych leszno

Baner flash z automatyczną zmianą zdjęć i galeria zdjęć

Projektowanie stron internetowych leszno

 

Aby zwiększyć atrakcyjność strony internetowej umieszczam na stronie profesjonalny baner flash z automatyczną zmianą zdjęć. Baner jest edytowalny za pomocą CMS w którym można ustawić czas po jakim mają się zmieniać zdjęcia. Dodatkowym atutem będzie stworzenie eleganckiej i przejrzystej galerii zdjęć. Dodawanie zdjęć jest nieograniczone, a dodawanie ich do galerii nie sprawi nikomu żadnego kłopotu.

Projektowanie stron internetowych leszno

Formularz kontaktowy i Google maps

projekt strony www leszno

 

Bardzo ważny i często stosowany moduł. Prosty formularz umożliwia szybki kontakt użytkownika odwiedzającego stronę z firmą, do której należy serwis. Główną zaletą formularza kontaktowego jest to, iż internauta do wysłania wiadomości nie musi korzystać z poczty elektronicznej, wystarczy w formularzu kontaktowym podać e-mail zwrotny lub numer telefonu. Google maps umożliwiają w prosty sposób sprawdzić jak dotrzeć do danej firmy.

Projektowanie stron internetowych leszno

Statystyka odwiedzin witryny

strona www leszno

 

Dzięki statystyką możesz porównać z jakich regionów najczęściej odwiedzają Cię Twoi klienci. Z jakich fraz wyszukują Twoją stronę oraz ile odwiedzin było w danym dniu czy miesiącu. Można taki licznik umieścić na stronie do wglądu publicznego lub tylko w Twoim Panelu zarządzającym stroną.

 

Projektowanie stron internetowych

Na życzenie klienta mogę stworzyć dodatkowe moduły takie jak: wielojęzyczność, animacje, banery,
kalendarze, informacje pogodowe, przelicznik walut itp.